Kontakt

Generell kontaktinformasjon
Åpningstider man-fre 08-16
Telefon 41 53 12 12
Adresse Sagesundveien 113, 4900 Tvedestrand
E-post post@fjordsenteret.com

  ANSATTE

Salg
willy 13 scalert Willy Thorbjørnsen
Tittel Daglig leder
Telefon 41 53 12 04
E-post willy@fjordsenteret.com
inge 9 scalert Inge Henriksen
Tittel Salgsleder
Telefon 41 53 12 05
E-post inge@fjordsenteret.com
Helge Josephsen Helge Josephsen
Tittel Selger
Telefon 41 53 12 09
E-post helge@fjordsenteret.com
Administrasjon
unni 4 scalert x Unni Liahjell
Tittel Administrasjon og økonomiansvarlig
Telefon 41 53 12 08
E-post unni@fjordsenteret.com
Delelager og butikk
ruben 1 scalert Ruben Meisal
Tittel Delelager og butikkansvarlig
Telefon 41 53 12 13
E-post ruben@fjordsenteret.com
Verksted
ruben 1 scalert Ruben Meisal
Tittel Verksmester
Telefon 41 53 12 13
E-post ruben@fjordsenteret.com
Jan Trygve Braaten Jan Trygve Braaten
Tittel Mekaniker
Telefon 41 53 12 12
E-post post@fjordsenteret.com
aleksander 1 scalert Grzegorz A Gorniak
Tittel Mekaniker
Telefon 41 53 12 12
E-post post@fjordsenteret.com
Gøran Eiker Gøran Eiker
Tittel Mekaniker
Telefon 41 53 12 12
E-post post@fjordsenteret.com
Opplag
aksel 4 scalert Aksel Tønnevold
Tittel Opplagsansvarlig
Telefon 41 53 12 07
E-post aksel@fjordsenteret.com
bjørn 2 scalert Bjørn Nilsen
Tittel Opplagsmedarbeider
Telefon 41 53 12 12
E-post post@fjordsenteret.com
Kjell Rune Jørgensen Kjell Rune Jørgensen
Tittel Opplagsmedarbeider
Telefon 41 53 12 12
E-post post@fjordsenteret.com

Det er stengt for kommentarer.