Kontakt

Generell kontaktinformasjon
Åpningstider man-fre 08-16
Telefon 41 53 12 12
Adresse Sagesundveien 113, 4904 Tvedestrand
E-post post@fjordsenteret.com

  ANSATTE

Salg
Willy Thorbjørnsen Willy Thorbjørnsen
Tittel Daglig leder
Telefon 41 53 12 04
E-post willy@fjordsenteret.com
Inge Henriksen Inge Henriksen
Tittel Salgsleder
Telefon 41 53 12 05
E-post inge@fjordsenteret.com
Helge Josephsen Helge Josephsen
Tittel Selger
Telefon 41 53 12 09
E-post helge@fjordsenteret.com
Administrasjon
unni Liahjell Unni Liahjell
Tittel Administrasjon og økonomiansvarlig
Telefon 41 53 12 08
E-post unni@fjordsenteret.com
Delelager og butikk
Kjell Rune Jørgensen Kjell Rune Jørgensen
Tittel Delelager og butikkansvarlig
Telefon 41 53 12 06
E-post kjellrune@fjordsenteret.com
Verksted
Ruben Meisal Ruben Meisal
Tittel Verksmester
Telefon 41 53 12 13
E-post ruben@fjordsenteret.com
Jan Trygve Braaten Jan Trygve Braaten
Tittel Mekaniker
Telefon 41 53 12 12
E-post post@fjordsenteret.com
Grzegorz A Gornaik Grzegorz A Gorniak
Tittel Mekaniker
Telefon 41 53 12 12
E-post post@fjordsenteret.com
Robin Slåttekjær Robin Slåttekjær
Tittel Mekaniker
Telefon 41 53 12 12
E-post post@fjordsenteret.com
Opplag
Mathias Halvorsen Mathias Halvorsen
Tittel Opplagsansvarlig
Telefon 41 53 12 07
E-post mathias@fjordsenteret.com
Aksel Tønnevold Aksel Tønnevold
Tittel Ass. Opplagsansvarlig
Telefon 41 53 12 11
E-post aksel@fjordsenteret.com
Bjørn Nilsen Bjørn Nilsen
Tittel Opplagsmedarbeider
Telefon 41 53 12 12
E-post post@fjordsenteret.com
Lasse Pedersen Lasse Pedersen
Tittel Mekaniker
Telefon 41 53 12 12
E-post post@fjordsenteret.com
Stian Valle Stian Valle
Tittel Opplagsmedarbeider
Telefon 41 53 12 12
E-post post@fjordsenteret.com

Det er stengt for kommentarer.